CENNIK

Obecnie rodzic może wybrać spośród dwóch wariantów edukacji w naszej placówce:

CZESNE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

  • w godz. 8:00 – 13:00 miesięczne czesne w roku szkolnym 2019/2020 - 580 pln
  • w godz. 8:00 – 15:30 miesięczne czesne w roku szkolnym 2019/2020 z rozszerzonym pakietem zajęć dodatkowych - 900 pln


                                                                       WPISOWE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Po wpisaniu dziecka na listę uczniów rodzic zobowiązany jest do wniesienia jednorazowej opłaty wpisowej w kwocie 450 pln.

Kwota ta obejmuje opłaty manipulacyjne, rezerwację miejsca w przedszkolu oraz indywidualną diagnozę aktualnych potrzeb terapeutycznych dziecka. Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z usług Przedszkola Terapeutycznego Kompas.

                                                                                      OPŁATY ZA POSIŁKI

Wyżywienie: kwestia wyżywienia jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z naszych podopiecznych cechuje się wybiórczością pokarmową. Istnieje możliwość dostarczania posiłków przez rodziców (tą opcję polecamy szczególnie w przypadku prowadzenia u dziecka treningu jedzenia), jak również zamówienia posiłków uwzględniających dietę dziecka z firmy cateringowej (opłata za wyżywienie będzie rozliczana według stawki firmy cateringowej).

 

W sprawie szczegółowej oferty dotyczącej terapii i organizacji zajęć zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer: 604 700 880 lub na adres e-mail: biuro@kompas.edu.pl

 

Na prośbę rodzica wystawiamy faktury za pobyt dziecka w przedszkolu.